Prázdne

Spolu: 0,00 €

Blog

Môžete využiť DOPRAVU ZADARMO cez Zásielkovňu. Už pri nákupe nad 19.90€
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
slovenske-vtipne-rozpravkove-ponozky-detske-ponozky-pat-a-mat

Najznámejšie večerníčkové rozprávky na Slovensku

V pyžame, s kakaom v ruke sme sledovali obrazovku televízie a čakali na úvodnú zvučku našej obľúbenej rozprávky. Ujo Večerníček, starý dedko so svojím psíkom, najprv zapálili všetky hviezdičky, a potom sa všetky deti zapozerali. Spomínajú na to staršie generácie, dospelí, ale nesmrteľné rozprávky pozerá aj nová generácia.
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
čo si obliecť pod šaty

Čo si obliecť pod letné šaty?

Výber správneho materiálu spodnej bielizne predstavuje základný kameň úspechu. V lete si pokožka žiada tenší a priedušný materiál, ktorý je schopný spracovávať teplo a neuzatvára ho vo vnútri tkaniny.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Ako sa obliecť na svadbu

Ako sa obliecť na svadbu?

Svadba, nech už je akokoľvek malá či veľká, predstavuje spoločenskú udalosť, ktorá si žiada vytiahnuť zo skrine kúsky určené na výnimočné príležitosti. Pokiaľ nie je priamo uvedené na pozvánke, že máte prísť bežne oblečení, dajte si na svojom outfite záležať.
 

Neodpustiteľné svadobné faux pas

 
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Typy ponožiek - Členkové,Klasické,Podkolienky,Nadkolienky,Ťapky,Prstové,Bezprstové,Bavlnené,Bambusové,Vlnené,Ponožky so striebrom,Silonkové,Neoprénové,Protišmykové,Ponožky na jógu,Termo,Kompresné,Antibakteriálne,proti poteniu,Diabetické,na šport

Aké ponožky zvoliť na turistiku alebo do chladných mrazivých dní?

Typy ponožiek - členkové, klasické, podkolienky, nadkolienky, ťapky, prstové, bezprstové, bavlnené, bambusové, veselé ponožky, vlnené, ponožky so striebrom, silonkové, neoprénové, protišmykové, ponožky na jógu, termo, kompresné, antibakteriálne, proti poteniu, diabetické, na šport

Category: 
Priemerné hodnotenie: 5 (3 hodnotení)
Respirátory FFP2 bez výdychového ventilu

Ku každej objednávke respirátor zdarma

Tlačová správa: 16.02.2021 Bratislava

Od dňa 17.02.2021 až do vypredania zásob ku každej objednávke realizovanej cez eshop lorane.sk pribalíme respirátor FFP2 zdarma.

Priemerné hodnotenie: 5 (2 hodnotení)
Doručenie do vianoc 2020

Garancia doručenia do Vianoc 2020

Všetky objednávky sme pripravení zabaliť a odoslať do posledného pracovného dňa 23.12.2020. Dopravcovia však majú kapacity obmedzené a tak je tu odporúčanie aký typ dopravy si vybrať, aby k vám zásielka ešte dorazila načas, alebo ste si ju ešte mohli vybrať na našom odbernom mieste v Bratislave.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)

Veselé ponožky na každý deň

Pripravili sme pre vás od 02.11 - do 02.12.2020 super akciu, v ktorej môžete "vyhrať" hneď niekoľkokrát. Nie je treba sa ani nikam registrovať, používať kupóny, alebo vypisovať dotazníky. Zoberte zľavu 10%, vyhrajte v súťaži o ďalších 7 párov veselých ponožiek a dopravu zdarma sme znížili na dobu akcie na 30eur. Všetky benefity sa pripočítajú automaticky.

Takže si stačí objednať 7 párov ponožiek a:

Category: 
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
čo je celulitída a ako s ňou bojovať

Všetko o celulitíde

Koža, ktorá svojou štruktúrou pripomína šupku z pomaranča, hrboľatá pokožka pôsobiaca nepekným dojmom, ktorá kazí estetiku aj štíhlym dievčatám či ženám. Aj týmito slovami možno opísať celulitídu – špecifickú zmenu tukového tkaniva, ktoré tvorí časť kože. Prečo celulitída vzniká a čo treba robiť, aby sa oddialil jej nástup? U koho sa prejavuje najčastejšie a ide skutočne len o kozmetickú záležitosť? Na to sa pozrieme sa v našom blogu!
 
Category: 
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
vesele ponozky fusakle

Dizajnové fusakle už aj v našom eshope!

Štýl, jedinečný dizajn na každú príležitosť a pohodlie, ktoré vás bude sprevádzať pekne krok za krokom! Aj tak by sme mohli charakterizovať rýdzo slovenskú značku Fusakle, ktorej sortiment sme nedávno zaradili do nášho eshopu. Prečo sme sa rozhodli aj pre Fusakle? Čím sa ich ponožky líšia od ostatných značiek a ktoré motívy nenájdete nikde inde?
 
Category: 
Priemerné hodnotenie: 5 (2 hodnotení)
Produkty Dedoles predaj cena

Rozveselte svoj deň ponožkami Dedoles, ktoré nemajú páru!

Každá iná, no predsa spolu tvoria pár! Aj tak sa dajú charakterizovať ponožky Dedoles, ktoré sme nedávno pribrali do nášho portfólia produktov. Vďaka tomu si už známe avokádové ponožky môžete objednať aj u nás! Okrem ikonických veselých ponožiek v našom eshope nájdete aj veselú spodnú bielizeňtrenky či boxerky alebo veselé dámske nohavičky

Category: 

Stránky