Kompresné legíny

Dámske kompresné legíny sú skvelým riešením pre všetky ženy, ktoré si chcú vytvarovať postavu v oblasti bokov, pásu, brucha, stehien a zadku a zároveň chcú spevniť ochabnutú pokožku alebo zakryť tukové záhyby.

Kompresné legíny z nášho sortimentu dokonale vymodelujú problematické partie a sú mimoriadne pohodlné, takže ich môžete nosiť celý deň - nielen na šport, ale aj na prechádzku po meste alebo do práce.

Kompresné legíny bojujú proti celulitíde

Tvarujúce legíny nájdete v rôznych prevedeniach, nielen farebných a strihových, ale aj funkčných. Môžete si kúpiť sťahovacie push-up legíny, ktoré dokonale vytvarujú vašu postavu a zároveň nadvihnú vaš zadok a dodajú mu dokonalý tvar. Nájdete však aj masážne legíny, ktoré sú vyrobené zo štruktúrovanej tkaniny, ktorá okrem spevnenia masíruje stehná a zadok pri akomkoľvek pohybe, a tak bojuje proti známkam celulitídy.

Okrem toho sú všetky kompresné legíny pre ženy vysoko priedušné, mimoriadne pohodlné, nemačkajú sa ani sa nezhrňujú pod oblečením a majú bavlnený klin prešitý striebornou niťou, takže sú aj mimoriadne hygienické. Keď ich raz vyskúšate, už nikdy nebudete chcieť iné...

Najpredávanejšie

leginy nad kolena čierne legíny s vysokým pásom
€23 –5 %
Pôvodne: €23  (–5 %)
€21,85
stahujuce leginy prírodná farba dámske krátke s vysokým pásom
€32 –5 %
Pôvodne: €32  (–5 %)
€30,40
kratke leginy s vysokym pasom čierna farba
€27 –5 %
Pôvodne: €27  (–5 %)
€25,65
kratke leginy s vysokym pasom dámske čierne
€23 –5 %
Pôvodne: €23  (–5 %)
€21,85
Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom