Anticelulitídne spodné prádlo

Multifunkčné masážne, termo, anticelulitídne a zjemňujúce oblečenie (najmä však spodné prádlo)) je vhodné na šport, ale aj bežný deň.

Vlastnosti:
- odvádza pot od pokožky
- termoregulačné
- priedušné 
- hypoalergénne
- hygienické
- masážne
- so strieborným antibakteriálnym klinom
- mierne kompresívne
- pohlcuje pach

Masážne

Línia FarmaCell Massage  sa vyznačuje  ,,plást štruktúrou,, (vrúbkovaným povrchom), ktorá vytvára pri pohybe jemnú, ale účinnú masáž. Vďaka tejto masáži dochádza k lepšiemu prekrveniu pokožky, okysličeniu a rýchlejšiemu odplavovaniu toxínov. Už po 2-3 týždňoch nosenia deklarujú zákazníci jemnejšiu a pružnejšiu pokožku.

Termoprádlo

Vďaka svojim skvelým teplotným vlastnostiam sú produkty línie FarmaCell Massage vhodné ak ako termoprádlo pri lyžovaní, ale aj iných zimných športových a fitness aktivitách.
Hľadajte aj ako termoprádlo vo vyhľadávaní.

Anticelulitídne

Platová štruktúra s vrúbkovaným povrchom taktiež zabezpečuje prekrvenie pokožky a redukciu viditeľných znakov celulitídy.

Zjemňujúce

Dámy iste ocenia na jemnej mikromasáži aj prekrvenie, čo je spolu výsledkom vysokého efektu zjemnenia a vyhladenia pokožky. 

Druhy materiálov

MICROFIBER - Mikrovlákno

prievzdušný materiál, ktorý je schopný udržiavať telesné teplo, mäkkosť, ľahkosť a je príjemne elastický

MILK - Miečne vlákno 

Produkty, ktoré obsahujú mliečne vlákno, majú masážny, hydratačný a zmäkčujúci účinok. Je to nové revolučné vlákno, vytvorené z mliečnych proteínov prostredníctvom aminokyselín. Vytvára stabilnú väzbu, ktorá dáva pleti zdravý a jemný vzhľad, poskytuje väčšiu hydratáciu a pokožka je po nosení jemná a hebká.
Hľadajte aj ako mliečne vo vyhľadávaní.

SILVER - Strieborné vlákno

Obsahuje vlákna z čistého striebra kroté chránia pokožku proti baktériám a materiál je tým pádom aj veľmi hygienický. Samotné striebro neprichádza do priameho styku s pokožkou.
Hľadajte aj ako strieborné vo vyhľadávaní.

Správna veľkosť

Ak sa pri masážnom oblečení neviete rozhodnúť pre správnu veľkosť, odporúčame vybrať väčšie.