O nás

Sme eshop zameraný na sťahovaciu bielizeň a sťahovacie legíny. Ako doplnkový sortiment ponúkame aj anticelulitídne, športové alebo zdravotné oblečenie, ktoré súvisí so sťahovacím sortimentom.

Náš sortiment

Okrem našich produktov značky LORANE nájdete u nás aj poctivo vybraných dodávateľov z celého sveta. V ponuke je štandardná, prémiová, ale aj exkluzívna kvalita produktov. Vyberáme ich na základe našich skúseností. Aby neboli len cenovo dostupné, ale musia aj spĺňať funkčné a kvalitatívne kritériá. Väčšina produktov je vzhľadom k našej histórii overená aj našimi klientmi.

V značke LORANE nájdete naše produkty zamerané na sťahovaciu a tvarovaciu spodnú bielizeň. Od roku 2021 sme intenzívne hľadali ideálneho partnera, ktorý nám dokáže poskytnúť to, čo potrebujeme. Výroba tejto špeciálnej kategórie produktov vyžaduje nielen dlhodobé skúsenosti, ale aj pokročilé technológie. S naším partnerom v Turecku sme našli spojenie oboch týchto prvkov. Ich odbornosť výroby sťahovacej bezšvovej bielizne poskytuje presne to, čo sme hľadali.

A samozrejme, v sortimente nášho eshopu myslíme aj na nadmerné veľkosti. Nájdete u nás aj veľkosti 3XL, 4XL, 5XL.

Pohodlný nákup vyžaduje našu pomoc

Vybrať si sťahovaciu bielizeň vôbec nie je ľahké. Je potrebné dať dôraz na výber veľkosti, pretože ak má sťahovacia bielizeň správne vytvarovať postavu, musí veľmi presne sadnúť na telo.
Existuje aj veľa rozdielov medzi jednotlivými produktami a výrobcami. Niektoré sú jemnejšie, príjemnejšie na telo, iné zas dokážu urobiť silnejší efekt. Okrem toho bielizeň obsahuje často aj rôzne doplňujúce funkcie a zorientovať sa v nich často nie je jednoduché.

Preto je našim cieľom čo najviac pomáhať s výberom, aby boli klienti s tovarom spokojní. V našom eshope nájdete pri sťahovacích produktoch poctivo napísané popisy, veľa sa dočítate aj v blogu, často kladených otázkach a radi pomôžeme aj na našej podpore. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Tovar vám dodáme nasledujúci pracovný deň

Aby sa náš tovar mohol čo najrýchlejšie dostať k vám, držíme všetky položky na našom sklade. Ak si objednáte tovar do 12:00h, dodáme vám ho ešte v nasledujúci pracovný deň.

Ako sme sa tu ocitli - história

 • 2013: Začíname s eshopom so sťahovacou bielizňou v rámci spolupráce:
  Sme tu s vami už od roku 2013, kedy sme s pôvodným prevádzkovateľom a názvom “spodne-pradlo.eu” začali spolupracovať na predaji sťahovacej bielizeni a zdravotných pančúch ako technická a marketingová podpora.
 • 2019: Preberáme komplet prevádzku eshopu:
  Postupne sa eshop viac preorientoval na sťahovaciu bielizeň a v roku 2019 celú prevádzku eshopu prevzala firma MADE It Digital s.r.o.
 • Od jesene 2020 sme tu pod značkou LORANE:
  Zameranie sa však nezmenilo, aj naďalej sa špecializujeme na sťahovaciu bielizeň, ale teraz už s dlhoročnými skúsenosťami a značkou LORANE. LORANE teda nie je úplne novou značkou, ale je pokračovateľom úspešného eshopu spodne-pradlo.eu.
 • Od leta 2022 aj na Českom trhu:
  V lete 2022 sa k slovenskému eshopu lorane.sk pridala aj česká verzia lorane.cz a tak z našich skúseností môžu ťažiť aj českí klienti.
 • Od leta 2023 produkty pod našou značkou:
  Od augusta 2023 ponúkame aj produkty pod našou značkou, pretože takto najlepšie môžeme naše skúsenosti pretaviť do vlastných produktov.

Kde nás nájdete

Sme online obchod, ale nie sme len adresa s poštovou schránkou. Na Peknej ceste 15 v Bratislave nájdete náš sklad, kanceláriu, kde sa to všetko pripravuje, ale aj odberné miesto, kde sme vždy pripravení riešiť vaše problémy, ukázať produkt, ak je to potrebné, či odovzdať, alebo prevziať tovar.