Anticelulitídne legíny

Legíny proti celulitíde? Áno! Ak ste o nich ešte nepočuli, neviete, o čo prichádzate. Anticelulitídne legíny sú špeciálny typ legín vyrobený zo štruktúrovanej tkaniny, ktorá nielen spevňuje a tvaruje postavu.

Pri každom pohybe masíruje pokožku na stehnách, zadku, bokoch a bruchu, zlepšuje krvný obeh, odstraňuje prebytočné toxíny a bojuje proti príznakom celulitídy.

Spevňujúce legíny nielen na šport

Masážne legíny sa dajú použiť pri všetkých športových aktivitách, ako je beh, cyklistika, spinning, aerobik, joga, zumba atď., ale sú skvelé aj ako termoprádlo napríklad na lyžovanie. Môžete si vybrať z krátkych a dlhých verzií so zvýšeným pásom a push-up efektom. Legíny z našej ponuky sú vyrobené z priedušnej tkaniny, ktorá umožňuje pokožke dýchať, sú mierne kompresné, takže spevňujú stehná, zadok a brucho, a sú tiež vybavené bavlneným klinom prešitým striebornou niťou, ktorý zabezpečuje maximálnu hygienu intímnych partií aj pri dlhodobom používaní. Nezabúdame ani na ich termoregulačnú funkciu, keď tkanina udržiava telesnú teplotu a zároveň odvádza pot a pohlcuje zápach.

Ak hľadáte dokonalého partnera pre svoje športové aktivity, ktorý vám rozprúdi krv v žilách, podporí tok lymfy, poradí si s celulitídou a dokonca vyformuje postavu, potom ste ho práve našli - stačí si vybrať z našej ponuky.

Najpredávanejšie

Dámske anticelulitídne legíny farba čierna
€33 –5 %
Pôvodne: €33  (–5 %)
€31,35
leginy nad kolena čierne legíny s vysokým pásom
€23 –5 %
Pôvodne: €23  (–5 %)
€21,85
stahujuce leginy prírodná farba dámske krátke s vysokým pásom
€32 –5 %
Pôvodne: €32  (–5 %)
€30,40
kratke leginy s vysokym pasom čierna farba
€27 –5 %
Pôvodne: €27  (–5 %)
€25,65
stahovacie kratasy čierne dámske
€19 –5 %
Pôvodne: €19  (–5 %)
€18,05
kratke leginy s vysokym pasom dámske čierne
€23 –5 %
Pôvodne: €23  (–5 %)
€21,85
tvarujuce leginy s vysokym pasom
€43 –5 %
Pôvodne: €43  (–5 %)
€40,85
Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom