Pánska sťahovacia bielizeň

Pánske sťahovacie tielko - na brucho, boky, pod košeľu, pod šaty

S pánskou sťahovacou bielizňou prichádza pohodlie pri každodennom aj občasnom nosení. Naša pánska sťahovacia bielizeň poskytuje pohodlie a podporu bez kompromisov. Pánska sťahovacia bielizeň z mikrovlákna rýchlo schne a dobre sa perie. Je to ľahký a priedušný materiál, ktorý nie je viditeľný pod oblečením.

Neprehliadnite sťahovacie tielko LORANE

Ak je vašim cieľom zamerať sa na brucho a boky, odporúčame sa pozrieť na Pánske sťahovacie tielko LORANE (na obrázku), ktoré je veľkostne nečakane flexibilné (oblečiete aj o veľkosť menšie, ale nebude vám veľká ani väčšia veľkosť). Špeciálne vzory a nastavenie sily stiahnutia zaručujú, že vaše brucho a boky budú tvarované presne podľa vašich predstáv.

Kolekcia pánskej sťahovacej bielizne obsahuje produkty na všetky príležitosti. Sťahovacia bielizeň pod šaty je ideálna na zvýraznenie postavy, zatiaľ čo sťahovacia bielizeň na brucho je určená pre tých, ktorí sa chcú zamerať na túto problematickú oblasť. Sila stiahnutia je dôležitá a maximálny účinok poskytuje extra silná sťahovacia bielizeň. Preskúmajte celý sortiment a objavte najlepšiu sťahovaciu bielizeň v modernom dizajne, napríklad v podobe dámskej sťahovacej bielizne alebo sťahovacej bielizne s nohavičkami.

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom
Sťahovacie tielko pánske
€42

-

+ ďalšie
LOR011002WHITES
Pánsky sťahovací pás na brucho biela farba
od €27,30

-

+ ďalšie
ART.405-CIERNAL
čierne panske push up boxerky
Sťahovacie boxerky
Skladom (2 ks)
€29

-

+ ďalšie
ART.402-CIERNAS
419B 01white 6387 31
+ ďalšie
ART.419B-BIELAXL
Pánske zoštíhľujúce/ sťahovacie tielko
+ ďalšie
ART.417-BIELAL
Krátke rukávy tvarujú ramená tričko si poradí aj s väčším bruškom biela farba
€41,90
€52,40 (–20 %)

-

+ ďalšie
ART.419-BIELAL
Tvarujúci sieťovaný pás - unisex
Výpredaj
€16,60
€27,80 (–40 %)

-

+ ďalšie
ART.605RS-CIERNAXS