Pri akej príležitosti si obliecť sťahovacie nohavičky?

Prírodný materiál, z ktorého sú sťahovacie nohavičky vyrobené, hovorí, že si ich môžete obliecť na akúkoľvek príležitosť – bežne v každý pracovný deň, aj pod rôzne typy šiat. Blahodárne pôsobia tiež na popôrodné bruško. Každá situácia, kedy si potrebujete zakryť nedostatky a zosumarizovať postavu je jednoducho vhodná.

Sťahovacie nohavičky pod šaty

svadobne saty a stahovacie nohavicky biele sexi komfortné šaty

Najvhodnejšia príležitosť. Naozaj sa necítite dobre, keď sa musíte ošívať, či sťahovať brucho. Poprípade si kupovať šaty k svojmu typu postavy, nie také, aké sa vám páčia. Však? No, poviem vám – je to tak častý problém, že to problémom byť prestáva. Netreba mať depresiu z anorektických modeliek. Ak vám vykúka nejaký ten bôčik (rozumej bok:), či bruško, tak to nie je nič, prečo by ste sa museli cítiť zle. Šaty sú pre ženy. Sú na to, aby sa v nich ženy cítili príťažlivo, príjemne, sexy, komfortne...proste žensky.

Sťahujúce nohavičky vám pomôžu privodiť tieto pocity, pretože krásne vyformujú pás. Nikde vás nič neomína, nemusíte myslieť na trčiace kúsočky svojho tela, jednoducho si idete svoje. A cítite sa pri tom dobre – tak to má byť.

Pod aké šaty sťahovacie nohavičky nosiť? Pod aké len chcete. V lete pod vzdušné šaty (vtedy krásne splynú s vašou postavou nohavičky telovej farby). Materiál, z ktorého sú nohavičky ušité nespôsobuje potenie. Takže žiadny pocit: Fuj, stiahne ma nejaká nepriedušná látka a mne bude horúco. Nie. Vaša pokožka, bude dýchať, ako keby ste pod tými šatami nemali skoro nič.

Spoločenské šaty

Spoločenské šaty sú etapa sama o sebe. Aj keď nepriznáme, každá sa chceme na spoločenskej udalosti – ako napríklad ples – vynímať. To, že môžete do sály vstúpiť sebavedomo, lebo viete, že v tých šatách vyzeráte naozaj skvele, je pocit na nezaplatenie. K tomu vám pomôže aj fakt, že nohavičky sú bezšvové a naozaj nikam sa vám zarezávať nebudú. Maximálne sa do vás budú zarezávať závistlivé pohľady, ale tie určite odpálkujete pekným úsmevom.

Sťahovacie nohavičky padnú vhod aj pod svadobné šaty. Dokonca najvhodnejšie. Je to váš deň. Najkrajší v živote, pri ktorom sa máte starať iba o to, že váš chlap sa vás už nezbaví, a že vaši hostia majú čo jesť i piť. Veď ste top-žena! ☺

stahovacie nohavicky formujuce postavu najlepšie sťahovacie prádlo nohavičky pod šaty

Sťahovacie nohavičky po pôrode

Deti. To je to, čo robí matky vskutku krásnymi ženami. Aj keď si niekto možno povie – blbosť, tak ten určite dieťa nemá. No tehotenstvo (a pôrod nehovoriac), je obdobie, kedy sa s postavou dejú veľké zmeny. Maminy vedia, že po pôrode sa dosť ťažko vyrovnáva s aktuálnou postavou. Hlavne sekcia (cisársky rez) je ťažký zásah do organizmu, z ktorého sa telo spamätáva dlhšie. Popôrodné nohavičky pomáhajú čerstvým mamám nadobudnúť pôvodnú postavu rýchlejšie. Pomocou nich sa natiahnutá koža dostáva do pôvodného stavu za kratšiu dobu. Vieme, že kojenie pomáha sťahovať maternicu. Bruško si však musí poradiť samo. No nie, ak máte kvalitné sťahovacie nohavičky ☺.

Čo znamená sťahovacie nohavičky vysoké?

Všetky sťahovacie nohavičky sú vysoké, a to z toho dôvodu, aby dokázali nedostatky zakryť celoplošne a aby nikde netlačili. Preto sa začínajú pri rebrách, kde je človek najužší. Nemalo by zmysel, keby polovicu bruška stiahli a druhú vytlačili. No môžeme si definovať nohavičky s klasickým strihom alebo tangá strihom. Neviete si pri výbere poradiť? Ak máte rada tanga nohavičky? Tak nie je o čom rozmýšľať. No tým, že sú všetky nohavičky bezšvové, je jedno, ktoré máte na sebe. Žiadne viditeľné švy sa nekonajú – ide len o to, v ktorých sa cítite lepšie. Zoštíhľujúce nohavičky sadnú vašej postave. Veď vy samé viete, čo je pre vás najlepšie :).

Sťahovacie nohavičky v našej ponuke