Prázdne

Spolu: 0,00 €

PRED a PO oblečení sťahovacieho spodného prádla

Sťahovacie prádlo pre moletky

V tomto fotočlánku vám ukážeme aplikáciu dvoch našich spoľahlivých a komfortných produktov. Na Fotkách veľmi pekne vidno ako reálne toto sťahovacie prádlo pomáha. Okrem toho, že je vyrobené talianskou firmou FarmaCell, ktorej výrobky nesú certifikát 1. Triedy, sú veľmi pohodlné. V dnešnom mori sťahovacieho prádla, je ťažké si vybrať. Tu vám však ponúkame dôkaz, že to naše naozaj funguje.

Aplikácia sťahovacieho tielka.

Sťahovacie tielko pod šatami - porovnanie pred a po oblečení

Zoštíhľujúce (sťahovacie, alebo formujúce) tielko push-up vyrobené z mikrovlána. Sťahovacie tielko má výkroj na hrudi, pre šaty s väčším výstrihom, no dá sa nosiť aj k takýmto šatám ku krku.

Dámske sťahovacie tielko pod šaty - porovnannie pred a po oblečení

Opäť použité formujúce tielko. Je vyrobené z mikrovlákna, čiže veľmi priedušného a pot odvádzajúceho materiálu. Vhodného aj pod letné šaty. Stiahne bruško, i boky.  Zmenší veľkosť o 1 až ľ konfekčné čísla (4-7 cm). Nie je to super?

Formujúce tielko pod satami

Do tretice všetko dobré. Modelka má na sebe tiež oblečené zoštíhľujúce tielko. Vedeli ste, že naše tielko s výkrojom vám urobí pekný push-up efekt pŕs? Ak potrebujete pekný dekot do šiat s väčším výstrihom, je na to ako stvorené.

Zoštíhľujúce tielko pod šatami.

A posledná s tielkom...

Výborným produktom sú aj zoštíhľujúce legíny.

Sťahovacie legíny pod sukňou

Tu sú konkrétne použité zdvojené sťahovacie (zoštíhľujúce) legíny (krátke). Sú z veľmi tenkého materiálu – nevytláčajú nikde tuk. Zdvojená vrstva však spôsobuje dokonalé a pohodlné stiahnutie.

Zoštíhľujúce legíny - pod šaty, sukne, ale aj nohavice

Zdvojené zoštíhľujúce legíny sú vhodné pod šaty, sukne, ale i nohavice.  Ak vás v lete trápi trenie stehien – čo vytvára rany a preto radšej nosíte šortky, tak sa už nemusíte trápiť. Ak si toto sťahujúce prádlo dáte pod šaty, budete sa cítiť veľmi pohodlne.

Dámske zoštíhľujúce legíny

Vytláčanie tuku nohavičkami na bokoch nie je vôbec pekné. Zoštíhľujúce legíny však postavu pekne zosumarizujú.

Zoštíhľujúce legíny čierne - push-up efekt zadku

Čerešničkou na  torte pri tomto produkte je push-up efekt zadku. Prvá vrstva ho krásne formuje a druha sumarizuje postavu. Takže sa nemusíte báť, že vám ostane sploštený zadok.

Zostihlujuce leginy pod saty

A takýto pekný outfit by ste si mohli vytvoriť...

A ako to vyzerá pod oblečením?

sťahovacie prádlo pre moletky

Veľa šťastia pri nosení!

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)