Aká sťahovacia bielizeň sa hodí k môjmu typu postavy?

Hodí sa akákoľvek sťahujúca bielizeň, ku každému typu postavy? Odpoveď znie nie (aj keď niektoré naše výrobky sú naozaj univerzálne). Každá žena je prosto originál. A ani postavu nemáme každá rovnakú. Poznáme pomenovania ako hruška, jablko, atď. Nechajme ovocie ovocím (ovocie je na jedenie, nie pomenovanie postavy) a povedzme si to priamo.  Týmto článkom nebudem nikoho dehonestovať, veď sama mám namiesto 6 tehličiek 3 kvádriky. V článku sa nachádzajú 3 najčastejšie ženské typy postáv, ktoré som odpozorovala.  A z vlastnej skúsenosti viem povedať, že nie všetko sa hodí každému, myslím, že budete súhlasiť. Niektorej žene sa viac hodia šaty strihnuté v pase, inej zase púzdrové, inej s väčším výstrihom, a pokračovať môžeme donekonečna. V budúcom článku si povieme, čo si obliecť aby sme sa cítili pohodlne a vyzerali štíhlo ☺. Ale teraz už poďme k postavám.

 1. Postava: úzke boky, pekný zadok, štíhle nohy, ale pneumatika okolo bruška
  Naozaj mnoho žien vídavam s takouto postavou. To, čo nestihnú spáliť sa neukladá súmerne, ale do bruška. Na druhej strane sa z bruška ľahšie chudne. Inak je postava veľmi pekná. Ak ste sa našli v tomto type, odporúčam klasické sťahovacie nohavičky, alebo sťahovacie tangá, či dámsky sťahovací pás. „Pneumatička“ sa opticky vyfúkne a váš pekný dolný zvyšok postavy vynikne. Nie je veľmi príťažlivé, ak ženy s týmto typom postavy nosia horné oblečenie obtiahnuté. Odporúčam priliehavé nohavice a voľné vŕšky (košele, tričká s „A“ strihom).

 2. Postava: moletka, tuk sa ukladá celoplošne v celom tele – žena priberá i chudne rovnomerne.
  Ak patríte do tejto skupiny, nezúfajte. Aj pre vás máme niečo, ak však faldíky sú už väčšie, odporúčam trošku zhodiť, aby sa nestalo, že tuk bude vytlačený a vytvorí vám na postave kopčeky. Takže trošku kardia, jablka a je to.

  A teda: pre vás milé dámy máme sťahovacie tielko bez výstrihu alebo sťahovacie tielko typ s výkrojom pre väčší výstrih. Typ dva má však push-up efekt pre prsia, takže sa vám trošku zväčšia. Tieto produkty sú skvelé (okrem zoštíhlenia až o pár cm) aj v tom, že sa dajú stiahnuť až do polovice stehien, takže sú formujúce pre boky. Ďalším vhodným produktom pre tento druh postavy sú  zdvojené sťahovacie šortky. Keď si všimnete zakončenia okolo stehien nie sú vo forme patentu, takže nevytláčajú spod látky tuk. Veľmi pekne formujú boky i stehná. Ak poznáte nepríjemný pocit šúchania vnútorných stehien, tak tento produkt je pre vás ideálny. Ak rada nosievate voľné tričká s patentom alebo šatky a k ním legíny, sú pre vás ešte vhodné sťahujúce a zároveň anticelulítidne masážne legíny. Keďže sú aj v čiernej farbe, pokojne ich môžete nosiť aj pod šatky.

 3. Postava: zárezy v bokoch od bedrových nohavičiek , či riflí – tým pádom vytlačená pneumatika, boky širšie, ale bez faldíkov.

  Mnohé mladé ženy majú pod bedrami vytvarovaný zárez od nohavíc či nohavičiek. Pri obtiahnutom oblečení tento zárez vidno a nevyzerá vôbec lichotivo. Ak patríte do tejto skupiny, tiež vám odporúčam zosumarizovať postavu sťahovacím tielkom alebo zoštíhľujúcimi zdvojenými šortkami. Tieto dva produkty sa najviac hodia k tejto postave, pretože sú dostatočné dlhé na to, aby dokázali tuk okolo zárezu vyhladiť. Špeciálne zdvojené nohavičky majú aj push-up efekt zadku. Laicky povedané krásne vám zoštíhlia postavu, no neurobia vám zo zadku placku – naopak, vydvihnú ho a bude vyzerať ešte krajšie, ako v skutočnosti. Oplatí sa ich vyskúšať. Taktiež naše fitness legíny sú sťahujúce no vhodné i na cvičenie. Ženám s týmto typom postavy odporúčam nosiť nohavice či džínsy s vysokým pásom.

 

Dúfam, že som vám pri výbere pomohla a poradila. Ak si stále nie ste isté, pokojne sa pýtajte. Radi zodpovieme na všetky vaše otázky. Aby som nezabudla. Výrobky sú od certifikovanej firmy FarmaCell. Väčšina je vyrobená z priedušného a pot odvádzajúceho mikrovlákna (vhodné aj na leto), zaisťujúca pohodlie, komfort aj zo zdravotného hľadiska.

xoxo vaša Lenka ☺