PRED a PO oblečení sťahovacieho spodného prádla

V tomto fotočlánku vám ukážeme aplikáciu dvoch našich spoľahlivých a komfortných produktov. Na Fotkách veľmi pekne vidno ako reálne toto sťahovacie prádlo pomáha. Okrem toho, že je vyrobené talianskou firmou FarmaCell, ktorej výrobky nesú certifikát 1. Triedy, sú veľmi pohodlné. V dnešnom mori sťahovacieho prádla, je ťažké si vybrať. Tu vám však ponúkame dôkaz, že to naše naozaj funguje.

Aplikácia sťahovacieho tielka.

stahovacie-tielko-pod-satami-porovnanie-stahovacieho-efektu-pred-a-po-obleceni

Zoštíhľujúce (sťahovacie, alebo formujúce) tielko push-up vyrobené z mikrovlána. Sťahovacie tielko má výkroj na hrudi, pre šaty s väčším výstrihom, no dá sa nosiť aj k takýmto šatám ku krku.

damske-stahovacie-tielko-pod-saty-pred-a-po-obleceni

Opäť použité formujúce tielko. Je vyrobené z mikrovlákna, čiže veľmi priedušného a pot odvádzajúceho materiálu. Vhodného aj pod letné šaty. Stiahne bruško, i boky.  Zmenší veľkosť o 1 až ľ konfekčné čísla (4-7 cm). Nie je to super?

formujuce-tielko-pod-satami-pred-a-po-obleceni-stahovacieho-pradla

Do tretice všetko dobré. Modelka má na sebe tiež oblečené zoštíhľujúce tielko. Vedeli ste, že naše tielko s výkrojom vám urobí pekný push-up efekt pŕs? Ak potrebujete pekný dekot do šiat s väčším výstrihom, je na to ako stvorené.

zostihlujuce-tielko-pod-satami-pred-a-po-obleceni-stahovacieho-pradla-porovnanie-sťahujúce-oblečenie

A posledná s tielkom...

Výborným produktom sú aj zoštíhľujúce legíny.

stahovacie-leginy-pod-suknou-porovnanie-zostihlujuceho-efektu-pred-a-po

Tu sú konkrétne použité zdvojené sťahovacie (zoštíhľujúce) legíny (krátke). Sú z veľmi tenkého materiálu – nevytláčajú nikde tuk. Zdvojená vrstva však spôsobuje dokonalé a pohodlné stiahnutie.

zostihlujuce-leginy-pred-a-po-obleceni-porovnanie-stahovacieho-efektu-sťahujúce-oblečenie

Zdvojené zoštíhľujúce legíny sú vhodné pod šaty, sukne, ale i nohavice.  Ak vás v lete trápi trenie stehien – čo vytvára rany a preto radšej nosíte šortky, tak sa už nemusíte trápiť. Ak si toto sťahujúce prádlo dáte pod šaty, budete sa cítiť veľmi pohodlne.

stahovacie-leginy-porovnanie-zostihlujuceho-efektu-pred-a-po

Vytláčanie tuku nohavičkami na bokoch nie je vôbec pekné. Zoštíhľujúce legíny však postavu pekne zosumarizujú.

zostihlujuce-leginy-cierne-push-up-efekt-porovnanie-stahovacieho-efektu-pred-a-po

Čerešničkou na  torte pri tomto produkte je push-up efekt zadku. Prvá vrstva ho krásne formuje a druha sumarizuje postavu. Takže sa nemusíte báť, že vám ostane sploštený zadok.

zostihlujuce-leginy-pod-saty

A takýto pekný outfit by ste si mohli vytvoriť...

A ako to vyzerá pod oblečením?

stahovacie-pradlo-pod-saty-tielko-a-zdvojene-leginy

Veľa šťastia pri nosení!