Prázdne

Spolu: 0,00 €

Časté otázky (FAQ)

DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 30€. 

Bolo by možné Vaše produkty z línie sťahovacie prádlo pre mužov a ženy použiť po operácii na stiahnutie brucha?

Áno, niektorí lekári odporúčajú naše produkty (často sťahovacie pásy na brucho pre ženy, alebo pre mužov) po sekciách...

Čo je mikrovlákno (anglicky microfiber)?

Je to vlákno z umelej textílie, konkrétne polyamidu (môže byť aj polyester, u nás je to však polyamid), ktoré má hustú a jemnú štruktúru. Tkanina resp. látka je veľmi príjemná na telo (hebká) a používaním sa neničí a nerozťahuje. Výbornou vlastnosťou je jej priedušnosť (v lete pokožka dýcha).  Oproti bavlnenému vláknu je mikrovlákno tenšie, rýchlejšie schne a má dlhšiu životnosť.

Aký majú význam kompresívne pančuchy pre tehotné ?

Počas tehotenstva trpí množstvo žien opuchmi nôh a členkov. Je to vlastne edém – nahromadená prebytočná tekutina v tkanive. Vznik opuchov môže spôsobovať niekoľko faktorov:
- telo zadržiava viac vody
- väčšia maternica môže znížiť prietok krvi z nôh smerom k srdcu

Ktoré nohavice doporučujete na klasické cvičenie vo fitness centre?

Odporúčame dámske fitness legíny. Je to jeden z najpredávanejších a zároveň najvyužiteľnejších produktov. Má výborné termoregulačné vlastnosti, odvádza pot od pokožky.... Využijete ich v lete, ale aj v zime, stačí ak si dáte kvalitné podkolienky, a máte termo prádlo napr. na lyžovačku.

Čo je to mliečne vlákno?

Toto nové vlákno poskytuje pokožke viac hydratácie. Koža je vyživená, jemná a hladká. Revolučná tkanina pokožku masíruje, zvlhčuje a zmäkčuje. Deje sa tak prostredníctvom mliečnych bielkovín a aminokyselinových zložiek.

Dá sa vydržať celý deň v sťahovacom tielku ?

Dá. Je to otázka zvyku. Ak ste doteraz nepoužívali podobný produkt (sťahovacie tielko dámske, alebo pánske), začnite ho nosiť na 2-3 hodiny denne a postupne čas predlžujte. Väčšina klientov používa tielko počas celého dňa už po prvý krát. Pozor! Nepoužívať počas spánku!

Aký je rozdiel medzi bavlnou a mikrovláknom?

Bavlna: saje vlhkosť (pot), odoláva alkáliám (môže sa vyvárať), antialergénna (prírodný pôvod), priedušná, certifikovaná, pomerne dlho schne (čo môže byť nepríjemné, ak sa prádlo dotýka pokožky)

Mikrovlákno: priedušné, odvádza vlhkosť od pokožky, rýchlo schne, vyššia odolnosť voči praniu oproti bavlne, rovnako príjemné v lete i zime, tkanina je mäkká a ľahká

 

Čo je to push-up efekt?

Slovo „push-up“ pochádza z angličtiny a jeho preklad je: zvýšiť, vytlačiť, vysunúť, vystrčiť,...To znamená, že časť tela, na ktorú push-up efekt aplikujete sa bude zdať plnšia, oblejšia, príťažlivejšia. Napríklad: Push-up legíny vytvarujú váš zadok, aby nebol sploštený. Bude pridvihnutý a guľatý. Push-up podprsenka zas zaoblí a pridvihne vaše prsia a váš dekolt bude príťažlivejší.

Čo znamená, že prádlo je bezšvové?

Prádlo sťahovacie, či anticelulitídne je šité z jedného kusu látky. Je to z toho dôvodu aby po bokoch pokožka nebola bolestivo otlačená. Švy sa nachádzajú iba pri zakončení prádla, (v prípade sťahovacích nohavičiek okolo stehien) aby sa nerolovalo.

Opýtajte sa nás

CAPTCHA
Táto otázka slúži na zistenie, či ste bežný návštevník, kvôli spamu.
Subscribe to Časté otázky (FAQ)