Rozveselte svoj deň ponožkami Dedoles, ktoré nemajú páru!

dedoles vesele ponozky, čierne a červené ponožky, vyrobené z bavlny, polyamidu a elastanu, unisex

Každá iná, no predsa spolu tvoria pár! Aj tak sa dajú charakterizovať ponožky Dedoles, ktoré sme nedávno pribrali do nášho portfólia produktov. Vďaka tomu si už známe avokádové ponožky môžete objednať aj u nás! Okrem ikonických veselých ponožiek v našom eshope nájdete aj veselé trenky či boxerky alebo veselé dámske nohavičky. Prečo sme sa rozhodli aj pre Dedoles?

Pretože ide o slovenskú rýchlo rastúcu firmu, ktorá na trh spodnej bielizne priniesla nový trend – odvážnu originalitu, farebnosť, množstvo vzorov a motívov, ktoré jednoducho nemajú páru ani konkurenciu. Dizajny Dedoles motívov vznikajú na Slovensku, ich výrobky sú vyrábané v Turecku a v zložení materiálu možno najčastejšie nájsť kombináciu bavlny, polyamidu a elastanu, ktorá zabezpečuje príjemný pocit pri nosení a zároveň aj trvácnosť.

 

Vďaka Dedolesu stromy nemiznú!

Najviac zo všetkého však oceňujeme myšlienku a filozofiu tejto značky, ktorú možno odvodiť už od samotného názvu. Dedoles je totiž spojenie dvoch slov, pričom dedo tu symbolizuje múdrosť a zodpovednosť a les odkazuje na návrat k prírode a k našim koreňom. 

Od svojho vzniku sa značka Dedoles stará o to, aby našu planétu nič netrápilo a bola stále krásnym a prosperujúcim miestom. Na ich eshope funguje zaokrúhľovanie sumy objednávok, vďaka čomu zákazníci každým nákupom prispievajú centami na výsadbu stromov. Do dnešného dňa vďaka tejto zbierke mohli vysadiť viac ako 50 000 stromov.

 

Kto si vyberie z Dedoles veselej spodnej bielizne?

Dámy sa po novom môžu zladiť od hlavy až po päty! Len nedávno totiž značka Dedoles prišla s novinkou – s veselými športovými podprsenkami, ktoré nesú rovnaké motívy ako aj veselé nohavičky alebo ponožky.

Páni si v Dedoles ponuke môžu nájsť veselé ponožky, trenky, boxerky alebo dokonca i plavky či plážové šľapky.

A roztomilé motívy potešia aj tých najmenších! Vašim ratolestiam môžete dopriať zábavu a štýl veselými detskými ponožkami, nohavičkami alebo trenkami.

Dodajte svojmu životu šťavu a spestrite si každý jeden krok! Pozrite si ponuku Dedoles

dedoles produkty vesele spodne pradlo pre zeny muzov deti, unisex ponožky, vtipné ponožky