Dizajnové fusakle už aj v našom eshope!

Štýl, jedinečný dizajn na každú príležitosť a pohodlie, ktoré vás bude sprevádzať pekne krok za krokom! Aj tak by sme mohli charakterizovať rýdzo slovenskú značku Fusakle, ktorej sortiment sme nedávno zaradili do nášho eshopu. Prečo sme sa rozhodli aj pre Fusakle? Čím sa ich ponožky líšia od ostatných značiek a ktoré motívy nenájdete nikde inde?

Na úvod treba spomenúť skutočnosť, že nosenie Fusaklí nie je len o štýle, ale predovšetkým aj o pohodlí. 90% percent materiálu každej jednej ponožky tvorí prírodné vlákno – presnejšie bavlna, ktorá poskytuje chodidlám príjemný pocit počas nosenia. 

Percentuálny zvyšok si delia dva syntetické materiály – polyamid, ktorý zabezpečuje trvácnosť ponožky, vďaka čomu vyzerá ako nová aj po mnohých návštevách práčky, a elastan, dôsledkom ktorého ponožka priľne k lýtku tak, aby sa z nohy nešmýkala. Výsledkom je štýlový kúsok, ktorý je potechou nielen pre oči!

 

Lokálna záležitosť

Čo je doma, to sa počíta! V tomto duchu sa snažíme starostlivo vyberať výrobcov sortimentu, ktorý zaraďujeme do ponuky nášho eshopu. Vedeli ste, že výroba Fusaklí nepresahuje za hranice Česko-Slovenska? Fusakle totiž vdýchli život regiónom, z ktorých sa postupom času vytratil duch odevného priemyslu. Nosiť Fusakle teda znamená byť hrdým patriotom, ktorý si váži svoje korene! 

 

Množstvo kolekcií – na bratislavské Ufo aj do krajiny rozprávok

Či už hľadáte nápaditý, no stále elegantný vzor, alebo máte chuť sa poriadne odviazať, z obrovského množstva motívov, si dozaista vyberiete. Večerníčková edícia, v ktorej nájdete hrdinov nášho detstva, predstavuje nostalgický návrat do minulosti, ikonické monumenty našej vlasti ponúka kolekcia s názvom Česko-slovenské miesta, večne zamilovaným možno odporúčať roztomilé vzory z kolekcie Valentín a rovnako Fusakle nezabudli ani na milovníkov Tatier, ktorým vyčlenili samostatnú sekciu.

 

Dobrú správu máme aj pre tých, čo musia krotiť svoju fantáziu, pretože sa každé ráno obliekajú do fádneho obleku… Odteraz môžete vyniknúť aj bez toho, aby ste na seba pútali akúkoľvek pozornosť! Vraj sa nedá? Kolekcia Univerzál vás presvedčí o opaku!

 

Ponožky, ktoré pomáhajú

Špecifickou kolekciou Fusaklí je edícia Pomáham, v ktorej sa fantázia snúbila s krásnou myšlienkou. Kúpou týchto ponožiek môžete podporiť organizácie, ako sú Úsmev ako dar, Liga proti rakovine, Červený nos, Človek v ohrození a mnohé ďalšie.

 

My sme sa do Fusaklí zamilovali. A veríme, že nepotrvá dlho a zaradíte sa medzi nás. Ponuku ponožiek od značky Fusakle nájdete na tomto odkaze.