Dámske sťahovacie prádlo

Jar sa pomaly končí, leto začína a je čas, aby jarná úprava jedálnička zvýraznila a skrášlila línie našej postavy. Úlohou sťahovacieho prádla je použiť trik a dosiahnuť tak pekné línie spevnením vybraných častí tela, aby sme v lete mohli použiť aj priliehavejšie oblečenie, či už krásne večerné šaty, obľúbené džínsy, alebo krátke priliehavé legíny len tak na všedný deň.

Zaradili sme preto do júnovej akcie na dámske sťahovacie prádlo zopár kúskov, ktoré stoja za zmienku. Spodné prádlo Farmacell a Relaxsan je bez švov, z veľmi kvalitného materiálu a nohavičky majú hygienický klin, ktorý je prešitý hygienickým strieborným vláknom, takže sa nemusíte báť žiadnych nepríjemných pocitov, mikóz a baktérií.

Ako si obliecť sťahovacie tielko

Sťahovacie tielko FARMACELL

Legíny, ako každé iné

Na pohľad tvoria dojem zdvojené sťahovacie legíny farmacell ako každé iné, pretože sú zložené z materiálu kde vnútorná časť sťahuje zadok, boky a brucho, pričom vrchná časť je čiste kompresívna a jej povrch je hladký, takže vytvára dojem bežných šortiek. Ak máte pocit, že váš zadok nie je na pohľad dosť pevný, alebo vášmu brušku, či bokom by mohlo pomôcť jemné stiahnutie a vyformovať tak svoju postavu, zdvojené sťahovacie šortky budú ideálnou variantou na leto. V teplých dňoch pod nimi nie je treba nosiť spodné prádlo, pretože majú hygienický klin so strieborným vláknom.

Sťahovacie legíny s vysokým pásom

Niečo pod šaty a oblečenie

Či sa už chystáte na svadbu, alebo si potrebujete dať pekné šaty, ktoré môžu ukázať na vašom tele každú nerovnosť, sťahovacie prádlo môže vaše krivky vylepšiť.

Dámske sťahovacie body je komplexným riešením na stiahnutie vrchnej časti ženského tela. Prsia vylepší push up efekt podprsenka,  a samozrejmosťou je stiahnutie a spevnenie bokov, bruška a formovanie zadku vďaka hygienickému klinu nie je treba pod stahovacím body nosiť spodné prádlo, čo znamená, že je možné si ho obliecť aj pri mierne vyššej teplote.

V júnovej ponuke nájdete aj Dámske sťahovacie push up tielko, ktoré dokáže byť pod oblečením takmer neviditeľné, spolu s vašou obľúbenou podprsenkou dokáže urobiť dokonalý push-up efekt a podľa potreby môžete tak použiť vlastné spodné prádlo, pričom stiahnutie potrebných partií môže byť zachované. Tielko môžete nosiť zapravené v nohaviciach ale výborne sa hodi pod šaty, pretože je dosť dlhé, dá sa stiahnuť až pod zadok a tak stiahnuť oblasť bokov a zdvihnúť zadoček. Výborne zamaskuje všetky faldíky na chrbte a bruchu

Najlacnejšie a najjednoduchšie riešenie pre stiahnutie bokov a sformovanie bruška je samozrejme sťahovací pás, ktorý využíva najviac zákazníčok, či už na spevnenie bruška po tehotenstve, alebo zvýraznenie kriviek z iných dôvodov. V aktuálnej akcii tiež nájdete pánsky sťahovací pás pre vašich partnerov.

Pre letné športy, kde potrebujete mať prsia pevné, ako aj dobrú podporu chrbtice, nájdete v ponuke aj kvalitnú športovú push-up podprsenku. Výrobca sťahovacieho prádla pri nej využíva svoje dlhoročné skúsenosti a tak je podprsenka bezšvová,pevne drží a zároveň formuje dekolt bez otláčania.Všetky produkty sťahovacieho prádla nájdete na stránke sťahovacie prádlo, kde sú zľavené označené štítkom akcia a upravenou cenou.