Ako si vybrať sťahujúce alebo športové prádlo

Firmy FarmaCell Relaxan zaisťujú štandardy prvej triedy podporujúce zdravý životný štýl, sebavedomie a spokojnosť zákazníka. Ponúkame špecializované prádlo od týchto svetových značiek. Potrebujete opticky zoštíhliť, zbaviť sa celulitídy, či športovať v kvalitnom oblečení? Akým kritériám by mali vaše nároky podliehať pri špecializovanom oblečení? Prečítajte si, ako si také prádlo vybrať. S výberom vám radi pomôžeme aj telefonicky alebo prostredníctvom nášho blogu s reálnymi fotkami. Samozrejmosťou je výmena tovaru alebo vrátenie peňazí, a tak by to malo byť v každom e-shope, kde budete nakupovať.

Ako vybrať sťahovacie prádlo

Mnoho e-shopov či kamenných obchodov ponúka prádlo, ktoré má zoštíhliť vašu postavu. Ktoré je to pravé pre vás? Pár kritérií pre výber:

stahujuce pradlo na damskej postave nohavicky s vysokym pasom vyrobené z mikrovlákna a bavlny farebné varianty

  1. Zdravotne nezávadné – lacné spodné prádlo vyrobené v Číne vám môže priniesť viac škody ako úžitku (hlavne v čiernej farbe)
  2. Sťahujúce no zároveň priedušné – pozorne si čítajte zloženie produktu. Zo skúsenosti sa pod polyesterovým prádlom vaša pokožka bude potiť, čo môže viesť aj k zapareninám alebo iným zdravotným problémom. Napriek stiahnutiu by ste sa mali cítiť komfortne.
  3. Krása alebo úžitok – niektoré sťahovacie prádlo je nakombinované aj s čipkou. Čipková látka nie je veľmi vhodná v sťahovacích produktoch, kvôli svojej elasticite. Taktiež v letných horúčavách by sťahovacie prádlo malo sať pot, aby sa nešmýkalo alebo nerolovalo.
  4. K vášmu typu postavy – poraďte sa  s kompetentnou osobou, ktorá produkty pozná aby vás pri nákupe usmernila. Každý má inú postavu. Je preto možné, že ten produkt čo sa vám páči, vám úplne presne nesadne.

My ponúkame sťahovacie prádlo vyrobené z mikrovlákna či bavlny. Musíme povedať, že skúsenosti s mikrovláknom sú skvelé. Vydrží viac praní ako bavlna, dlhšie drží tvar i farbu, rýchlejšie schne, je lacnejšie a rovnako priedušné.

Sťahovacie nohavičky v našej ponuke

Prádlo proti celulitíde na šport i relax

Hľadáte multifunkčné prádlo – legíny na chudnutie, či tričko – ktoré vám pomôže vyhladzovať trasľavú pokožku, môžete v ňom upratovať alebo ísť na prechádzku. Hľadáte také, ktoré vyzerá dobre, má záruku kvality a budete sa v ňom cítiť príjemne? Niečo multifunkčné, aby ste nemuseli mať v skrini na každú príležitosť iné prádlo? Tak hľadáte správne. Aj toto sú kritéria podľa, ktorých by ste sa mali rozhodovať pri kúpe viacúčelového oblečenia. Aké by ešte malo byť?

stahujuce leginy tvarovaci efekt detail vrubkovania multifunkčné prádlo

  1. Ak chcete športovať – malo by odvádzať pot od pokožky a rýchlo schnúť (pri športe je to dôležité). Namáhané svalstvo by oblečením malo byť pokryté a tým pádom zahriate – viac zhodíte.
  2. Mali by ste sa cítiť ako by ste na sebe nič nemali – to znamená aby vás napríklad prádlo netlačilo na páse alebo nebolo úzke na lýtkach, netlačilo pod podpazuším a pod.
  3. Na viacero príležitostí – niekto považuje za “in” krikľavé či pestrofarebné prádlo. Je to však úplne vhodné? Farebné s farebným sa ťažko dolaďuje, priťahujete pohľady naokolo a nie je vhodné pre všetky situácie.

Športové oblečenie pre ženy

Anticelulitídne a športové prádlo od firmy FarmaCell spĺňa viacero kritérií. Pôsobí veľmi príjemne na pokožku. Napríklad sťahujúce fitnes legíny pomocou svojej mikroštruktúry, ktorá masíruje pokožku a tým pomáha zvyšovať jej elasticitu, zbavuje celulitídy. Prádlo má aj termoregulačné vlastnosti a je ideálne na zimné športy ako korčule či lyže. Pohlcuje pach. Kto ich raz vyskúša, ťažko sa mu vyzlieka.

Ak si budete vyberať vhodné sťahovacie alebo športové oblečenie nezabudnite myslieť na to, ako sa v ňom chcete cítiť, či ako v ňom chcete vyzerať a ako dlho chcete, aby vám vydržalo. Pri výbere prajeme veľa úspechov!