Rozveselili sme náš eshop veselými ponožkami!

Slovenská značka, kvalitné materiály, roztomilé, šibalské, no aj dômyselné a hravo-elegantné vzory… Keď sme po prvýkrát objavili veselé kúsky Hesty, ani chvíľu sme neváhali o tom, či ich zaradíme do nášho sortimentu. Ponúkať radosť, to bol totiž vždy náš sen! 

 

O značke Hesty

hesty vesele ponozky vzor zajac, unisex, bledomodre a fialové, vyrobené z bavlny, polyamidu a elastanu

Na rozdiel od iných dizajnových ponožiek, ktoré si u nás nachádzajú čoraz viac obľúbencov, Hesty ponožky sú čisto lokálnou záležitosťou. Starostlivo zvolený materiál je v dielňach šitý na východnom Slovensku, a tak kúpou Hesty veselých kúskov nielenže podporujete domácu ekonomiku, no ani jedna ponožka za sebou nezanecháva nezmazateľnú ekologickú stopu v podobe transportu cez celú Zemeguľu. 

Najväčšie zastúpenie v materiáli má bavlna (najčastejšie až 90%), vďaka čomu sú ponožky nesmierne hebké, poddajné a noha sa v nich nezaparí ani v horúcich letných mesiacoch. Zvyšok materiálu dopĺňajú polyamid a elastan, ktoré zabezpečujú pružnosť a dlhotrvácnosť látky.

 

Dizajny na každú príležitosť

Či už hľadáte eleganciu osviežanú jemnými detailmi, alebo plánujete svoj fádnejší outfit oživiť farebnými vzormi, veselé ponožky vám budú vždy nápomocné. Zo širokého sortimentu si vyberú muži, ženy aj deti bez ohľadu na to, ako veľmi majú vyhranený vkus a akým záľubám holdujú.

Roztomilé zvieratká, tradičné slovenské ľudové vzory, symetrické bodky či pásiky v harmonickej farebnej symfónii... Podarovaním veselých ponožiek potešíte rybára, budúcich mladomanželov, milovníkov kávy, piva či vína, knihomoľov, kinomaniakov alebo zarytých jedlíkov pizze. Pri preklikávaní sortimentu vás určite nemôže súriť čas, pretože osloviť vás dokáže každý jeden vzor. 

 

svadobne bavlnene ponozky nevesta a zenich vesele ponozky, mladomanželia, veselé ponožky, hesty socks

 

Kedy nosiť Veselé ponožky?

Príležitosť obliecť si tieto veselé kúsky sa naskytá kedykoľvek a závisí len a len od vašej fantázie. Hesty Socks nie sú žiadnou fajnovkou, ku ktorej treba dlho kombinovať veci z vášho šatníka. Nezľaknú sa fádnej elegancie, do kúta ich nezaženie športový outfit ani pohodlná teplákovka.

Páni ich bezpochyby dokážu zladiť aj s nudným a strohým oblekom a svoje kúzlo svetu ukážu aj v krátkych nohaviciach. Pri športe poslúžia členkové ponožky a jednofarebnému outfitu dokážu vdýchnuť sviežosť a ľahkosť.

 

Náš tip

Ponožky Hesty môžete dokonale skombinovať s ich spodnou bielizňou – pánskymi boxerkami alebo dámskymi veselými nohavičkami.

Celú ponuku hravého Hesty sortimentu nájdete tu.