Push-up legíny

Push-up vlastnosť znamená, že daná časť tela bude týmto efektom zväčšená pridvihnutím. Oblečenie s touto funkciou vie pekne vytvarovať postavu a zvýrazniť to, čo chceme aby bolo výrazné. Dámske push-up legíny majú za úlohu pridvihnúť zadoček tak, aby bol súmerný, guľatý a oku lahodiaci. Ženy sa cítia sebavedomejšie.

Push-up legíny na cvičenie a zároveň sťahujúce

dámske push up leginy na cvicenie stahujuce čierne vysoké legínyLegíny na cvičenie s push-up efektom vám pomôžu v posilňovni či fitku prekonať ostych a cvičenie vám pôjde jedna radosť (bez myšlienok na to, ako asi váš zadoček vyzerá). Psychika je veľmi dôležitá aby svaly správne fungovali, preto sa musíte cítiť dobre – vo svojej koži. Zvyšok príde sám. 

Oblečenie na cvičenie by si malo zachovať isté vlastnosti, napr.: odvádzať pot od pokožky, byť z priedušného materiálu, napomáhať cvičeniu,...Viac sa dozviete v článku Oblečenie do fitka. Ak chcete vo fitku chudnúť, mať na sebe kvalitné oblečenie, zbavovať sa celulitídy, ale zároveň chcete vyzerať dobre, tak pre vás sú sťahujúce legíny na cvičenie, zamerané aj na stratu celulitídy. Ako vidíte vo videu, problematické časti majú inú štruktúru látky, ktorá pri cvičení veľmi pomáha. V čiernej farbe na pohľad tieto rozdiely nie je tak vidieť. Preto si môžete obliecť napr. farebné tričko do pása. Kombinovať ich môžete aj s kvalitnou športovou podprsenkou a voľným vzdušným tričkom z nesavého materiálu. 

Najdôležitejšie vlastnosti týchto nohavíc s push up efektom:

  • Zvýšený pás – chudnete z bokov, zároveň máte užší pás (formuje postavu a driek)
  • Mikrofibri efekt – plást štruktúra (každé miesto na tele má takú štruktúru látky, akú pri pohybe potrebuje – zoštíhľujúcu, anticelulitídnu, či push-up)
  • Push-up efekt
  • Mikrovlákno – vzdušné, rychloschnúce, odvádzajúce pot
  • Odstupňovaná kompresia – tvaruje línie tela
  • V troch farbách – čierna, biela, telová 
  • Využijete ich aj pri zimných športoch ako funkčné nohavice

Sťahujúce legíny s Push-up

Krátke prezentačné video Sťahujúcich legín. Sťahujúce legíny sú vyrobené s revolučným priedušným a masážnym dizajnom, ktorý pomáha aj v boji proti celulitíde.

 

push up leginy sortky cierne dámske krátke tvarujúceAk cvičíte doma, v prírode alebo preferujete kardio v teplom letnom počasí, možno sa vám viac zapáči variant krátkych push up legín – šortiek. Majú tie isté vlastnosti. Oba produkty viete využiť aj mimo cvičenia na bežné nosenie pod nohavice ako tvarujúce spodné prádlo.

Push-up legíny na nosenie

Push-up efekt krásne vyrysuje vaše krivky. Mnohé z nás nie sú spokojné s tvarom svojho pozadia. Niekedy na cvičenie nie je čas, alebo jednoducho genetika nepustí a náš zadoček svoj tvar k lepšiemu nemení. Vtedy je dobré siahnuť po sťahovacom prádle s push-up efektom – urobí kvalitnú prácu za vás. Dámske push-up legíny nad kolená či krátke, vhodné pod nohavice, sukňu i šaty krásne pridvihnú váš zadok.

leginy cierne dámske šortky push up efektleginy biele dámske šortky push up efekt

Obzvlášť odporúčame zdvojené push-up legíny po kolená. Necítite, že ich máte na sebe. Vnútorná vrstva látky zabezpečuje push-up efekt zadku, modeluje brucho a boky. Vonkajšia sumarizuje postavu tak, aby vyzerala naozaj dokonale. Na pohľad pôsobia ako normálne šortky.

Krátke sťahujúce legíny zdvojené s push-up

Zoštíhľujúce krátke legíny zdvojené zabezpečujú vďaka svojej 3D štruktúre a 360° pružnosti maximálne pohodlie.

dámske cierne dlhé leginy stahujuci efekt zdvojený push up

Zdvojené push up legíny a navrchu klasické bavlnené legíny.